Img 9842 Hdr

Kwas chlebowy.

Kolejny etap powstawania tradycyjnego kwasu chlebowego za nami.Był zakwas na żytniej, razowej mące, dojrzewające ciasto, potem upieczony z niego chleb.Podpieczone kromki czeka teraz moczenie a potem fermentacja.Za tydzień kwas powinien być gotowy!

Uff, ale upał…

A w “Aleksandrówce” chłodek od klimy, że wychodzić się nie chce. Do tego kresowe dania, kącik dla dzieci i domowa atmosfera! Zapraszamy!

Zapraszamy do kresowej kuchni!

Od wtorku do niedzieli, od 13:00 do 21:00! Rozpoznacie nas po beczce przed wejściem! Tylko u nas prawdziwa domowa, kresowa kuchnia i atmosfera z kącikiem dla dzieci!

Smaki Roztocza Południowego

Tym razem mamy dla was coś mocniejszego!Śliwowica, Przepalanka, Żurawina, Wiśnia, Pigwa, ziemniaczana czysta i drinki roztoczańskie na miodzie i cytrynie. Do tego cała gama szlagierowych koktajli, także w wersji bez procentów!Zapraszamy!

Domowe napoje!

Kompot, mrożona herbata i truskawkowy koktajl! Robione na miejscu! Od dzisiaj polecamy do kresowych dań w “Aleksandrówce”! Zapraszamy!

Truskawkowe szaleństwo!

Zapraszamy na sezonowe, owocowe love! Truskawkowe Mojito, Strawberry Daiquiri i inne orzeźwiające pyszności! W wersjach bez procentów i mocniejsze też! Zapraszamy!

Shopping Cart
Scroll to Top