Nowa strona!

Zapraszamy na naszą nową stronę! Jeszcze pracujemy nad nią, ale już jest w pełni funkcjonalna. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba.

Regionalna kuchnia…

Pieczona golonka, karkówka, rosół i schabowy i nie tylko! Na deser domowe ciasto i desery lodowe – tylko u nas!Zapraszamy do „Aleksandrówki!

Deser z kawą?

Czemu nie? Domowe ciasto, zawsze robione w naszej kuchni i przepyszne macchiato z najlepszego espresso w Horyńcu-Zdroju! Zapraszamy!

Tak wygląda nasza sala.

Wszystkie serwetki do kupienia u producenta. Chętnie skontaktujemy osoby zainteresowane z Panią Krysią. Rękodzieło pierwszej klasy prosto z Roztocza! Zapraszamy!

Zapraszamy!

W niedzielę jak zwykle od 13:00!

Majówka tuż, tuż…

Zapowiada się wyśmienita pogoda, a majowy długi łikend może warto spędzić na Roztoczu? Piękne trasy rowerowe, spacerowe, Park Zdrojowy, Deptak Uzdrowiskowy, Kapliczka w Nowinach, Cerkiew w Radrużu. To tylko kilka atrakcji, które …

Majówka tuż, tuż… Czytaj dalej »

Od poniedziałku…

…zapraszamy na trzy Zdrojowe piwa!Już na stałe w menu Pils, Marcowe i Dunkel, czyli horyniecka trójca – Aleksander, Maria i Aleksandra! Zapraszamy!

Wesołego Alleluja!

Zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy życzy Aleksandrówka w Horyńcu-Zdroju A w lany poniedziałek zapraszamy na lekkie sałatki, tak dla odmiany po świątecznych biesiadach. Otwieramy w lany poniedziałek od 13:00! 15-17 …

Wesołego Alleluja! Czytaj dalej »

Jak niedziela…

…to rosół i schabowy. No i ciasto na deser! Koniecznie z jedną z naszych pysznych kaw! Zapraszamy na obiad do Aleksandrówki!

Przewiń do góry